Volkswagen Crafter '2010

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 9vpg39/3173
 • Година: 2010
 • Километража : 199000 км
 • Големина на мотор : 2461cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Фургон
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 100
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни и странични
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Ново
Volkswagen Touran '2005
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1968cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 248000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали