Volkswagen Crafter '2010

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 4 VHH 31
 • Година: 2010
 • Километража : 236000 км
 • Големина на мотор : 2461cm3
 • Тип на мотор : TDI
 • Менувач : Мануелен
 • Каросерија : Фургон
 • Врати : 5
 • Носивост : 1200кг
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 120
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  2
 • Паркинг сензори  Задни
 • Внетрешен дизајн  other
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Кука за приколка
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни
 • Налепница за емисиони гасови  3 (жолта)
 • Емисиона класа  ЕУРО 4