Volkswagen Crafter '2012

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра:  5 VVF 03
 • Година: 2012
 • Километража : 197418 км
 • Големина на мотор : 1968cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Каросерија : Седан
 • Врати : 5
 • Носивост : 1300кг
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 80
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Сензори за дожд
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Ново
Volkswagen Jetta '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1896cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 234000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали