Volkswagen Fox '2005

Локација : Македонија
Цена: €3,100
 • Шифра: 2182
 • Година: 2005
 • Километража : 171270 км
 • Големина на мотор : 1198cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : бензин
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 2
 • Надворешна боја : Црна
 • Сила на моторот/kw : 40

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • Маглинки
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Ново
Volkswagen Caddy '2012
€7,300
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1598cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 141000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Volkswagen Caddy '2011
€7,000
 • Локација: 
 • Мотор: 1598cm3 TDI, Дизел
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали