Volkswagen '2005

Локација : Македонија
Цена: €4,400
 • Година: 2005
 • Километража : 186449 км
 • Големина на мотор : 1968cm3
 • Тип на мотор : TDI
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Сила на моторот/kw : 103

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Паркинг сензори  Предни и задни
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Сензори за дожд
 • On-board компјутер
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Електрични подесувачи на седишта
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • Металик
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Ново
Volkswagen Caddy '2012
€7,300
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1598cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 141000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Volkswagen Caddy '2011
€7,000
 • Локација: 
 • Мотор: 1598cm3 TDI, Дизел
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали