Volkswagen Golf '2006

Локација : Македонија
Цена: €1
 • Шифра: 9847
 • Година: 2006
 • Километража : 107000 км
 • Големина на мотор : 1968cm3
 • Тип на мотор : TDI
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : Сина
 • Сила на моторот/kw : 103
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Радио
 • Сончев покрив
 • On-board компјутер
 • Навигација
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Алуминиумски Бандажи
 • Металик
 • Xenon светла
 • имобилизатор
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни