Volkswagen Polo '2008

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Година: 2008
 • Големина на мотор : 1422cm3
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Сила на моторот/kw : 51
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  5
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • Сензори за дожд
 • On-board компјутер
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Volkswagen Crafter '2010
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2461cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 260000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали