Volkswagen Transporter '2010

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 9 VHZ 31
 • Година: 2010
 • Големина на мотор : 1968cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Седан
 • Врати : 4
 • Сила на моторот/kw : 62
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  2
 • Паркинг сензори  Задни
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • MP3 интерфејс
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Bluetooth
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Ново
Volkswagen Touran '2005
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1968cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 248000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали