Volkswagen Transporter '2010

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: V 188 BH
 • Година: 2010
 • Големина на мотор : 1968cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Патар
 • Врати : 4
 • Носивост : 950кг
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 62
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  6
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Електрични подесувачи на седишта
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Возачко
Ново
Volkswagen Jetta '2008
€1
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1896cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 234000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали