Opel '2007

Location : Macedonia / Stip
Çmimi: €1
 • Identifikim: 876 H 001
 • Vit: 2007
 • Kilometrazha : 153200 km
 • motor Madhësi : 1686cm3
 • motor Type : DCI
 • transmetuesi : udhëzues
 • karburant : naftë
 • Stili i Trupit : pickup
 • Dyer : 4
 • Int Color : 700kg
 • Motori (kw) : 74
 • kusht : i përdorur

Дополнително

 • Numbri i ulseve  2
 • Dizajni dhe enterieri  cloth
 • kontrolli i klimës  manual or automatic climatisation
 • Xhamat e kontrolluar elektrik
 • Central locking
 • CD player
 • ESP
 • ABS
 • Airbags  front airbags
Opel '2007
€1
 • Location: Macedonia / Stip
 • Engine: 1686cm3 74 KW
 • Kilometrazha: -
 • kusht: i përdorur
Detalet
Opel Zafira '2007
€1
 • Location: Macedonia / Stip
 • Engine: 1910cm3 naftë
 • Kilometrazha: 100000 km
 • kusht: i përdorur
Detalet