Audi A5 S line

Audi A5 S line 2013

КЛИМАТРОНИК

START STOP

HILL ASSIST

ПАРКИНГ СЕНЗОРИ

ТЕМПОМАТ
LED  ФАРОВИ

LED  ШТОПОВИ

МАГЛЕНКИ
КОМАНДИ НА ВОЛАН

ГРЕАЧИ НА СЕДИШТА

 

…………………………………………………………………………………………………..

ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА 
МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ПРЕКУ БАНКА 
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР ВО МАКЕДОНИЈА
300+  ВОЗИЛА НА ЛАГЕР 

15 800 €
Каросерија Седан
Година 2013
Километража 195000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 1.968
Сила на мотор 100 KW - 135 HP
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на задно тркало
Боја Црна
Ентериер Кожа
Увоз Белгија