AUDI A5 SPORTBACK 2.0 TDI ULTRA

Audi A5 SPORTBACK ULTRA 2017

КЛИМАТРОНИК

START STOP

HILL ASSIST

ПАРКИНГ СЕНЗОРИ 

ТЕМПОМАТ

LED SVETLA

DRIVE SELECT

КОМАНДИ НА ВОЛАН

AMBIENT LIGHTING

РЕГИСТРИРАНА ДО 04.2023 + ЗЕЛЕН КАРТОН  ✅

БРОЈ НА ШАСИЈА : WAUZZZF5XHA034437

НАПРАВЕН ГОЛЕМ СЕРВИС  ✅

100% РЕАЛНИ КИЛОМЕТРИ ‼️

27 500 €
Каросерија Седан
Година 2017
Километража 180000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 1.968
Сила на мотор 140 KW - 190 HP
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на предно тркало
Боја Металик Сива
Ентериер Ткаенина