AUDI A5 Sportsback

Audi A5 Sportsback 2013

КЛИМАТРОНИК
START STOP

AUTO HOLD
ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
ТЕМПОМАТ

AMBIENT LIGHTING
КОМАНДИ НА ВОЛАН

НАВИГАЦИЈА

……………………………………………………………………………..

ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА 
МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ПРЕКУ БАНКА 
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР ВО МАКЕДОНИЈА
300+  ВОЗИЛА НА ЛАГЕР

14 800 €
Каросерија Седан
Година 2013
Километража 196000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 1.968
Сила на мотор 100 KW - 135 HP
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на предно тркало
Боја Црна
Ентериер Кожа
Увоз Белгија