BMW 316d 2015

КЛИМАТРОНИК
2  ЗОНСКИ
START STOP
AUTO HOLD
ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
ТЕМПОМАТ
AMBIENT LIGHTING
КОМАНДИ НА ВОЛАН
НАВИГАЦИЈА
………………………………………………………..
ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА
МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ПРЕКУ БАНКА
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР ВО МАКЕДОНИЈА
300+  ВОЗИЛА НА ЛАГЕР
15 400 €
Каросерија Седан
Година 2015
Километража 222000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 1.995
Сила на мотор 86 KW - 115 HP
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на задно тркало
Боја Бела
Ентериер Ткаенина