BMW 420d 2016

КЛИМАТРОНИК
ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
START STOP
AUTO HOLD
ТЕМПОМАТ
AMBIENT LIGHTING
КОМАНДИ НА ВОЛАН
2  КЉУЧА
ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА  ✅
МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ПРЕКУ БАНКА  ?
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР ВО МАКЕДОНИЈА ❗️
300+  ВОЗИЛА НА ЛАГЕР  ❗️
18 300 €
Каросерија Купе
Година 2016
Километража 142000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 1.995
Сила на мотор 140 KW - 190 HP
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на задно тркало
Боја Црна
Ентериер Ткаенина
Увоз Германија