BMW 525d 2014

КЛИМАТРОНИК  
2 ЗОНСКА
START STOP 
AUTO HOLD
ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
ТЕМПОМАТ 
AMBIENT LIGHTING
КОМАНДИ НА ВОЛАН
НАВИГАЦИЈА
КАМЕРА  360 
21 000 €
Каросерија Седан
Година 2014
Километража 169000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 1.995
Сила на мотор 160 KW - 218 HP
Менувач Автоматски
Тип на пренос 4x4, Погон на сите четири тркала (4WD)
Боја Бела
Ентериер Ткаенина
Увоз Австриа