VW GOLF VI 1.6 TDI BlueMotion

VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 TDI BlueMotion 2009

ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА 
МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ПРЕКУ БАНКА 
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР ВО МАКЕДОНИЈА
300+  ВОЗИЛА НА ЛАГЕР

7 300 €
Каросерија Hatchback
Година 2009
Километража 170000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 1.598
Сила на мотор 77 kW - 105HP
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на предно тркало
Боја Металик Сива
Ентериер Ткаенина
Увоз Белгија