IVECO DAILY 50C17

Iveco DAILY 50C17 2012

КЛИМА

BLUETOOTH TEL

ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ

ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ
ДИМЕНЗИЈА НА ТОВАРЕН ПРОСТОР

ДОЛЖИНА  :435 SM

ШИРИНА     :178 SM

ВИСИНА       :195 SM

НОСИВОСТ   :2600 KG

 

………………………………………………………………………

ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА 
МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ПРЕКУ БАНКА 
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР ВО МАКЕДОНИЈА
300+  ВОЗИЛА НА ЛАГЕР

10 000 €
Каросерија Комбе
Година 2012
Километража 240000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 2998
Сила на мотор 125 KW - 170 HP
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на задно тркало
Боја Бела
Ентериер Ткаенина