Mercedes-Benz C180d 2015

КЛИМАТРОНИК

ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
start stop

auto hold
ТЕМПОМАТ

ambient lighting
КОМАНДИ НА ВОЛАН

НАВИГАЦИЈА
led фарови

led штопови
2x  оригинал кључа

………………………………………………………………………………………

ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА
МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ПРЕКУ БАНКА
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР ВО МАКЕДОНИЈА
300+  ВОЗИЛА НА ЛАГЕР

18 000 €
Каросерија Седан
Година 2015
Километража 181000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 1.598
Сила на мотор 85 kW - 116 HP
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на задно тркало
Боја Металик Сина
Ентериер Ткаенина
Увоз Холандија