PEUGEOT BOXER MAXI 2017

PEUGEOT BOXER 2017

  • Клима
  • Команди на волан
  • Темпомат
14 300 €
+ 18% ДДВ
Каросерија Комбе
Година 2017
Километража 157000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 2000
Сила на мотор 120 kW - 163HP
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на предно тркало
Боја Бела
Ентериер Ткаенина
Увоз Белгија