VOLVO V40

Volvo V40 2014

КЛИМАТРОНИК

2 ЗОНСКА
START STOP 

AUTO HOLD
ПАРКИНГ СЕНЗОРИ 

НАВИГАЦИЈА
ТЕМПОМАТ

AMBIENT LIGHTING
LED DAYTIME RUNNING LIGHTS
КОМАНДИ НА ВОЛАН

…………………………………………………………………………

ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА 
МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ПРЕКУ БАНКА 
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР ВО МАКЕДОНИЈА
300+  ВОЗИЛА НА ЛАГЕР

10 600 €
Каросерија Hatchback
Година 2014
Километража 167000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 1.560
Сила на мотор 84 KW - 112 HP
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на предно тркало
Боја Црна
Ентериер Ткаенина
Увоз Холандија