VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI

VOLKSWAGEN CRAFTER MAXI 2008

ДИМЕНЗИИ НА ТОВАРНИОТ ДЕЛ
ДОЛЖИНА: 430 CM

ШИРИНА: 175 CM

ВИСИНА: 195 CM
НОСИВОСТ: 1301 KG

………………………………………………………………

 

ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА 
МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ПРЕКУ БАНКА 
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР ВО МАКЕДОНИЈА
300+  ВОЗИЛА НА ЛАГЕР

9 500 €
Каросерија Комбе
Година 2008
Километража 151000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 2461
Сила на мотор 100 KW - 135 HP
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на задно тркало
Боја Бела
Ентериер Ткаенина