VOLKSWAGEN CRAFTER MAXI 2014

1.144 Носивост
Должина : 430 CM
Ширина  : 178 CM
Висина  :  195 CM
КЛИМА
ТЕМПОМАТ
НАВИГАЦИЈА
МАГЛЕНКИ
КОМАНДИ НА ВОЛАН 
ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
14 000 €
Каросерија Комбе
Година 2014
Гориво Дизел
Сила на мотор 80 kw - 107 hp
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на задно тркало
Боја Бела
Ентериер Ткаенина
Увоз Холандија