Citroën '2010

Локација : Македонија
Цена: €4,200
 • Шифра: 2665
 • Година: 2010
 • Големина на мотор : 1399cm3
 • Тип на мотор : HDI
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Фургон
 • Врати : 2
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 50
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  2
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Мултифункционален волан
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • имобилизатор
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни и странични
Ново
Citroën Jumper '2008
€6,500
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2198cm3 Disel, Дизел
 • Километража: 251000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
Citroën C3 '2007
€2,900
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1124cm3 бензин
 • Километража: 125000 км
 • ДДВ: -
Детали