Ford Fiesta '2010

Локација : Македонија / Штип
Цена: €3,950
 • Година: 2010
 • Километража : 165000 км
 • Големина на мотор : 1399cm3
 • Тип на мотор : TDCI
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Седан
 • Врати : 3
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

3.950€ + ???
FORD FIESTA VAN (TOVARNA) 1.4 TDCI
PROIZVEDENO: 2010 godina
POMINATO: 165085 KILOMETRI
SERVISNA KNISKA
ZAFATNINA: 1399 SM3
SILA NA MOTOR: 50 KW – 68 KS
?ENUVAC:RACEN
GORIVO:DIZEL
Bez zamena cenata e za vo gotovo !!
? 070722077

Ново
Ford Fiesta '2017
€8,100
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1242cm3 Benzinec, бензин
 • Километража: 64000 км
 • ДДВ: -
Детали