Ford '2006

Локација : Македонија
Цена: €5,400
  • Година: 2006
  • Километража : 180000 км
  • Големина на мотор : 2198cm3
  • Тип на мотор : TDCI
  • Каросерија : Фургон
  • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

CENA ; 5400 euro +ddv
FORD TRANSIT 2.2 TDCI
???????????: 2006 godina
????????: 180285 ??
?????????: 2198 ?M3
???? ?? ?????: 63 KW – 94 KS ???????: ?????
??????: ?????
3 ???????
???? ?????????
???,???,AIRBAG
???????? ?? ??????? ???????:
???????:245??,
??????:175??,
??????:145??,
????????:945??

KONTAKT TEL : ? 070722077

Ново
Ford Fiesta '2017
€8,100
  • Локација: Македонија / Штип
  • Мотор: 1242cm3 Benzinec, бензин
  • Километража: 64000 км
  • ДДВ: -
Детали