Ford Transit Connect '2007

Цена: €1
 • Година: 2007
 • Големина на мотор : 1753cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Каросерија : Комбе
 • Сила на моторот/kw : 55
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

FORD TRANSIT-CONNECT
MARKA: FORD
?ODEL: CONNECT
PROIZVEDENO: 2007 godina
ZAFATNINA: 1753 SM3
SILA NA MOTOR: 55 KW – 75 KS
?ENUVAC:RACEN
GORIVO: DIZEL

 • Број на седишта  2
Ново
Ford Fiesta '2017
€8,100
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1242cm3 Benzinec, бензин
 • Километража: 64000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Ford Fiesta '2010
€3,950
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1399cm3 TDCI, Дизел
 • Километража: 165000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали