Iveco '2007

Локација : Македонија / Штип
Цена: €8,500
 • Шифра: BT XZ 28
 • Година: 2007
 • Километража : 206400 км
 • Големина на мотор : 2997cm3
 • Менувач : semi-automatic
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Фургон
 • Врати : 3
 • Носивост : 3150кг
 • Надворешна боја : жолта
 • Сила на моторот/kw : 130
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  2
 • Радио
 • On-board компјутер
 • MP3 интерфејс
 • Електрични ретровизори
 • Електрични подесувачи на седишта
 • Централно заклучување
 • CD player
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Возачко
 • Емисиона класа  ЕУРО 4
Ново
Iveco Daily '2012
€10,000
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2998cm3 Disel, Дизел
 • Километража: 240000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Iveco Daily '2008
€8,800
 • Локација: 
 • Мотор: 2998cm3
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
Iveco '2009
€9,000
 • Локација: Македонија
 • Мотор: 2998cm3
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали