Iveco '2013

Локација : Македонија
Цена: €8,700
 • Шифра: 0823
 • Година: 2013
 • Километража : 220000 км
 • Големина на мотор : 2287cm3
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Фриго
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 78
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни
 • Емисиона класа  ЕУРО 5
Ново
Iveco Daily '2012
€10,000
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2998cm3 Disel, Дизел
 • Километража: 240000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Iveco Daily '2008
€8,800
 • Локација: 
 • Мотор: 2998cm3
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
Iveco '2009
€9,000
 • Локација: Македонија
 • Мотор: 2998cm3
 • Километража: -
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали