Мерцедес 220 '2018

Локација : Македонија / Штип
Цена: €35,000
 • Година: 2018
 • Километража : 141000 км
 • Големина на мотор : 2200cm3
 • Тип на мотор : Disel
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 2
 • Надворешна боја : Бела

Дополнително

Mercedes C220D Kabriolet AMG 2018 Godina
35.000 €

?????: MERCEDES-BENZ
?????: C 220d CABRIO
???? ???????????? 2018 ??????
????????? 2200 ??3
??????: ?????
???????: ??????????
????????: 141.000 ??????????
12.2017 ???????????
??????? ?? ?????????
??????? ?? ?????? ????? Sparkasse Leasing
? 070722077

Ново
Mercedes '2013
€11,300
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1461cm3 CDI, Дизел
 • Километража: 161000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Mercedes Sprinter '2006
€8,000
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 2148cm3 CDI, Дизел
 • Километража: 198000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали