Opel '2007

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Шифра: 876 H 001
 • Година: 2007
 • Километража : 153200 км
 • Големина на мотор : 1686cm3
 • Тип на мотор : DCI
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Пик ап
 • Врати : 4
 • Носивост : 700кг
 • Сила на моторот/kw : 74
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  2
 • Внетрешен дизајн  Tкаенина
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Електрични прозори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни
Ново
Opel Insignia '2009
€7,700
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1956cm3 CDTI, Дизел
 • Километража: 155000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Opel Corsa '2008
€2,999
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1229cm3 EcoTec, бензин
 • Километража: 139000 км
 • ДДВ: -
Детали