Opel Vivaro '2008

Локација : Македонија / Штип
Цена: €1
 • Година: 2008
 • Големина на мотор : 1995cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Каросерија : Седан
 • Врати : 5
 • Носивост : 1000кг
 • Надворешна боја : жолта
 • Сила на моторот/kw : 66
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

 • Број на седишта  3
 • Радио
 • MP3 интерфејс
 • Електрични ретровизори
 • Централно заклучување
 • CD player
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Предни и странични
Ново
Opel Insignia '2009
€7,700
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1956cm3 CDTI, Дизел
 • Километража: 155000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Opel Corsa '2008
€2,999
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1229cm3 EcoTec, бензин
 • Километража: 139000 км
 • ДДВ: -
Детали