Opel Zafira '2007

Локација : Македонија
Цена: €4,000
 • Година: 2007
 • Километража : 100000 км
 • Големина на мотор : 1910cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Хечбек
 • Врати : 5

Дополнително

 • Број на седишта  7
 • Клима  Климатроник
 • Централно заклучување
Ново
Opel Insignia '2009
€7,700
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1956cm3 CDTI, Дизел
 • Километража: 155000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Opel Corsa '2008
€2,999
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1229cm3 EcoTec, бензин
 • Километража: 139000 км
 • ДДВ: -
Детали