Renault Master '2007

Цена: €1
 • Година: 2007
 • Големина на мотор : 2464cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Каросерија : Комбе
 • Сила на моторот/kw : 88
 • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

RENAULT MASTER
?????: RENAULT
?????: MASTER 2.5 DCI
??????????? 2007 ??????
????????? 2464 ??3
???? ?? ????? 88 KW – 120 KS
??????: ?????
???????: ?????
??????: ?????
DIMENZII NA TOVAREN PROSTOR
DOLZINA:265 SM,SIRINA:175 SM,VISINA:165 SM
NOSIVOST:910 KG

 • Број на седишта  3
Ново
Renault Kangoo '2009
€4,000
 • Локација: 
 • Мотор: 1461cm3 DCI
 • Километража: 195000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
Renault Master '2006
€4,900
 • Локација: 
 • Мотор: 2464cm3 Дизел
 • Километража: 210000 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали
Ново
Renault '2008
€9,000
 • Локација: Македонија
 • Мотор: 4764cm3 Disel, Дизел
 • Километража: 1111 км
 • ДДВ: ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ
Детали