Seat '2012

Локација : Македонија
Цена: €6,100
 • Година: 2012
 • Километража : 209399 км
 • Големина на мотор : 1199cm3
 • Менувач : Мануелен
 • Каросерија : Хечбек
 • Надворешна боја : Црна
 • Сила на моторот/kw : 55

Дополнително

 • Металик
 • Xenon светла
 • Маглинки
 • ESP
 • Дневни светла
 • Прилагодливи светла
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
Ново
Seat Toledo '2013
€8,300
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1598cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 217000 км
 • ДДВ: -
Детали
Ново
Seat Leon '2014
€9,799
 • Локација: Македонија / Штип
 • Мотор: 1598cm3 TDI, Дизел
 • Километража: 250000 км
 • ДДВ: -
Детали
Seat '2006
€3,500
 • Локација: Македонија
 • Мотор: 1896cm3
 • Километража: 208411 км
 • ДДВ: -
Детали