Volkswagen Caddy '2007

Локација : Македонија / Штип
Цена: €4,000
 • Шифра: 9841
 • Година: 2007
 • Големина на мотор : 1896cm3
 • Тип на мотор : TDI
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Каросерија : Патничко комбе
 • Врати : 5
 • Надворешна боја : Бела
 • Сила на моторот/kw : 77

Дополнително

 • Број на седишта  7
 • Клима  мануелна и автоматска клима
 • Радио
 • On-board компјутер
 • Електрични прозори
 • Електрични ретровизори
 • Греачи на седишта
 • Централно заклучување
 • CD player
 • Металик
 • Маглинки
 • ESP
 • ABS
 • Воздушни перничиња  Напред, странично и дополнителни
 • Емисиона класа  ЕУРО 4