Volkswagen Crafter '2007

Локација : Македонија / Штип
Цена: €8,000
  • Година: 2007
  • Километража : 181000 км
  • Големина на мотор : 2461cm3
  • Тип на мотор : TDI
  • Менувач : Мануелен
  • Каросерија : Фургон
  • Надворешна боја : зелена
  • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

VW CRAFTER 2.5 TDI KOMBINIRAN 2007 5+1 SEDISTA
????????: 181777 ?????????,
???????? ??????
???????: ?????
K?????????: ???????????
???????: 5+1
??????????? ?????: 2461 cm3
???? ?? ???????: 65kw- 87ps
???????? ?? ??????? ???
??????? 245
?????? 165
?????? 178
???????? 960 ?????????
?? ?????? ????????
???? ????????
?????
????????? ??????????? ?? ??????????
????????? ?? ???????????
????????? ?? ???????
ABS
ASR
ESP
AirBag
???? ?? ???????
??????? ??????? 070 722 077