Volkswagen Crafter '2008

Локација : Македонија / Штип
Цена: €9,500
  • Година: 2008
  • Километража : 151000 км
  • Големина на мотор : 2461cm3
  • Тип на мотор : TDI
  • Менувач : Мануелен
  • Гориво : Дизел
  • Каросерија : Фургон
  • ДДВ : ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО 18%ДДВ

Дополнително

VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI 100 KW 2008 Godina
????:9500 + ???
?????: VOLKSWAGEN
?????: CRAFTER 2.5 TDI MAXI
???? ????????????: 2008 ??????
????????:151000 ??
?????????: 2461 CM3
???? ?? ?????: 100 KW-136 KS
???????: ?????
??????: DIZEL
DIMENZII NA TOVAREN DEL
???????: 430 CM,??????: 175 CM,??????: 195 CM
????????: 1301 KG
? 070722077