IVECO DAILY FRIGO 35S11 IVECO DAILY FRIGO 35S11
2013

Sale Price
7 700 €

 

 

Cena : 7.700€ +ddv

IVECO 35S11 2.3 FRIGO X4 ISTI 2013 Godina
Марка: IVECO DAILY
Модел: FRIGO 35S11
Година: 2013
Гориво: Дизел
Менувач: Автоматски – Триптроник
Kаросерија: Товарно возило – Фриждер
Врати: 6
Зафатнина на мотор: 2287 cm3
Сила на моторот: 78kw- 110ps
Регистрација: Македонска

Возилото поседува:
Борд компјутер
Клима
Централно заклучување со далечинско
Електрика на прозори
Електрика на ретровизори Фабричко радио со CD
ABS
ESP
Airbag

Исто така сакам да напоменам дека возилото има:
3 komori do -20 с0 и една голема комора до -10 с0
Во моментот имаме 3 вакви возила на лагер

Телефонски број: Игор – 070 722 077

Каросерија Товарно возило - Фриждер
Година 2013
Километража 1km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 2287
Сила на мотор 78kw- 110ps
Менувач Автоматски - Триптроник
Тип на пренос Погон на задно тркало
Боја Бела
Ентериер Ткаенина