Iveco STRALIS 2007

Cena : 10.800 € +ДДВ (можна замена за кола)

IVECO STRALIS
MARKA: IVECO
MODEL:STRALIS
PROIZVEDENO: 2007 godina
ZAFATNINA: 10308 SM3
SILA NA MOTOR: 332 KW-451KS
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
КЛИМА
РЕТАРДЕР,ТЕМПОМАТ
КОМАНДИ НА ВОЛАН
ЦЕРАДА СО РОЛЕТНИ
DOLZINA: 750 SM,SIRINA: 250 SM,VISINA 350 SM,NOSIVOST 9.5 T
УВЕЗЕНО ОД Austria ПЛАТЕНИ СИТЕ ТРОШОЦИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА
☎ 070722077

10 800 €
Каросерија Камион
Година 2007
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 10308
Сила на мотор 332 kw - 451 hp
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на задно тркало
Боја Металик Плава
Ентериер Ткаенина
Увоз Австриа