RENAULT MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA 2008

КУФЕР СО ВГРАДЕНА РАМПА
РЕТАРДЕР – КОМАНДИ
ДИМЕНЗИИ НА САНДАКОТ
ДОЛЖИНА 710 СМ

ШИРИНА 255 СМ

ВИСИНА 210 СМ

НОСИВОСТ 2170 КГ

…………………………………………………………………

ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА 
МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ПРЕКУ БАНКА 
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР ВО МАКЕДОНИЈА
300+  ВОЗИЛА НА ЛАГЕР 

8 000 €
Каросерија Комбе
Година 2008
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 4764
Сила на мотор 118 kw - 160 hp
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на задно тркало
Боја Бела
Ентериер Ткаенина
Увоз Холандија