VOLKSWAGEN BEETLE 2012

  • Климатроник (2 сезони)
  • START STOP – AUTO HOLD
  • Паркинг сензори
  • Команди на волан
  • Лед светла
  • Темпомат
  • Навигација
11 500 €
Каросерија Купе
Година 2012
Километража 172000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 1600
Сила на мотор 77 kW - 105HP
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на предно тркало
Боја Бела
Ентериер Ткаенина
Увоз Белгија