VOLKSWAGEN TOURAN 2018

КЛИМАТРОНИК
2  ЗОНСКИ
START STOP
AUTO HOLD
ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
КОМАНДИ НА ВОЛАН
ТЕМПОМАТ
НАВИГАЦИЈА
15 500 €
Каросерија Моноволумен
Година 2018
Километража 180000km
Гориво Дизел
Мотор (cm³) 1.598
Сила на мотор 85 kW - 116 HP
Менувач Мануелен
Тип на пренос Погон на предно тркало
Боја Металик Плава
Ентериер Ткаенина
Увоз Белгија